قرار . ع

قرار های عاشقانه معمولا مهم ترین و به یاد ماندگار ترین قرار ها است و علت آن اهمیت چنین قراری است. رعایت یک سیری از نکات درقرار اول باعث می شودولین ملاقات، استرس نداشته باشید و با اعتماد به نفس  صحبت کنید.پیش از هر چیزی تمرکز کنید.  خوب به حرف طرف مقابل گوش دهید و سعی کنید شنونده خوبی باشید. سعی کنید از گوشی همراه خود استفاده نکنید.

در اولین قرار عاشقانه چطور رفتار کنیم؟

قرار های عاشقانه معمولا مهم ترین و به یاد ماندگار ترین قرارها است و علت آن اهمیت چنین قرارها است. رعایت بعضی از نکات در اولین قرار عاشقانه مهم تلقی می شود. 

تماس با ما

زمان اولین قرار عاشقانه را طولانی نکنید 

زمان ملاقات کوتاه باشد و در این صورت فرصت کافی برای فکرکردن و شناخت طرف مقابل خواهید داشت و استرس و نگرانی شما کم تر است. 

وقت شناس باشید 

دیر رسیدن در اولین قرار عاشقانه نشانه پرستیژ نیست سعی کنید حتما وقت شناس باشید و در ساعت مورد نظر آن جا باشید. دیر رسیدن بر روی فرد مقابل تاثیر منفی دارد. 

مو ، آرایش و لباس خود را . درست انتخاب کنید 

 در اولین دیدار عاشقانه خود سعی کنید از آرایش غلیظ استفاده نکنید در طبیعی ترین و زیباترین حالت خود باشید . سعی کنید از عطر استفاده کنید. سعی کنید در اولین ملاقات عاشقانه خود عطر تند استفاده نکنید. پرحرفی نکنید و لازم نیست همه اطلاعات را به فرد مقابل انتقال دهید. فخر فروشی نکنید و از اصل و نسب خود زیاد تعریف نکنید.   متناسب با مکان لباس بپوشید، مثلا از پوشیدن لباس های کلاسیک و مجلسی برای سینما انتخاب دوری کنید. اما اگر مکان اولین قرار عاشقانه شما یک رستوران شیک است بهترین انتخاب لباس کلاسیک و رسمی است.

اعتماد به نفس داشته باشید

در اولین قرار عاشقانه خود استرس نداشته باشید و با اعتماد به نفس صحبت کنید. پیش از هر چیزی تمرکز کنید.  خوب به حرف طرف مقابل گوش دهید و سعی کنید شنونده خوبی باشید. سعی کنید از گوشی همراه خود استفاده نکنید. 

صادق باشید

بهتر است در اولین قرار عاشقانه خود  نقش بازی نکنید. سعی کنید نگاهتان را کنترل کنید و به اطراف زیاد نگاه نکنید. 

کناره گیری نکنید 

 طوری رفتار کنید که این فکر به طرف مقابل دست دهد احساس راحتی کند.  بی احساس نشان دادن خود سبب دلسرسدی فرد مقابل می شود. در صورتی که در وضعیتی نیستید که یک رابطه عاشقانه را شروع کنید، توصیه می شود  اصلا وارد چنین رابطه ای را شروع نکنید.

pic

به دیگران احترام بگذارید

در اولین قرار عاشقانه خود نسبت اطرافیان مودب باشید. مودب بودن نشانه شخصیت شما  است. برای سوال های تکراری، جملات زیبا و طنزآمیز و لطیف انتخاب کنید.  از زبان بدن مناسب در حین صحبت کردن، نشستن و یا خندیدن باعث می شود شما فردی با اعتماد به نفس شناخته شوید.

از تفریحات و اوقات فراغت صحبت کنید

اینکه شما در اولین قرار عاشقانه خود بفهمید طرف مقابلتان در اوقات فراغت خود زمان خود را چگونه می گذراند. موضوع مهمی است اینکه شما دارای چند تفریح مشترک باشید باعث می شود روند مکالمات در مسیر خوبی قرار بگیرد و صحبت به خوبی ادامه پیدا کند. همچنین اینکه شخصی تفریحات سالمی را دنبال کند و یا اینکه دوست داشته باشید اوقات فراغت یا تعطیلات خود را در کنار خانواده اش بگذراند یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

از اهداف خود بگوئید و بپرسید

اولین قرار عاشقانه فرصت خوبی است تا از اهداف و برنامه های خود برای آینده بگوئید. البته سعی کنید از جزئیات دوری کنید ولی روشن کردن برنامه شما برای آینده برای شناخت طرف مقابل از شما امری ضروریست. این کار به طرف مقابل نشان می دهد که شما شخصی بدون برنامه و بی هدف نیستید و اهداف زندگی شما در اولویت های شما قرار دارد. در مقابل شما هم از برنامه ها و اهداف طرف مقابل سوال کنید. این کار برای به دست آوردن شناخت کافی از او مناسب است. 

pic

انتخاب مکان مناسب برای قرار عاشقانه 

سعی کنید برای اولین قرار عاشقانه، مراکز خرید و مکان های شلوغ و پر رفت و آمد را انتخاب نکنید زیرا مشکل بشود بدون مزاحمت با کسی حرف زد .

رستوران معمولی با غذا های معمولی را انتخاب کنید چون رستوران های جدید با غذاهای غیر معمولی سرو می کند یا کافی شاپی با طراحی نامتعارف و منویی جدید می تواند اضطراب آور باشد. 

سعی کنید کافی شاپ ها با موزیک های معمولی و دل نواز و نه گوش خراش را برای اولین قرار عاشقانه خود انتخاب نکنید. مکانی را انتخاب کنید تا بتوانید راحت حرف های طرف مقابل را بشنوید و کم تر حواس شما پرت شود.  

مکان های فرهنگی مثل موزه ها، گالری ها، مقبره ها گزینه های خوبی برای قرار اول  هستند.  این فضا ها، مکان های دنج و آرامی هستند و می توانند برای اولین ملاقات عاشقانه خاطره ساز باشند.  

 اواسط هفته زمان مناسبی برای قرار ملاقات عاشقانه است زیرا دچار ازدحام و شلوغی در مکان های تفریحی و رستوران ها و کافی شاپ ها نمی شوید .

pic

توصیه به خانم‌ ها برای اولین قرار عاشقانه 

  • در اولین قرار عاشقانه خود از آرایش غلیظ پرهیز کنید و لباس های مناسب بپوشید.  ساده و شیک  لباس بپوشید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید و هم طرف مقابل هم از طرز لباس پوشیدن شما تعجب نکند.
  • به آقایان اجازه باز و بسته کردن در بدهید و شما از آن ها تشکر کنید. 
  • ایرادی ندارد تا بعد از صرف غذا رژلب خود را تمدید کنید، اما از دیگر وسایل آرایشی استفاده نکنید.
  • سعی کنید در اولین قرار عاشقانه خود کودک دورن خود  را مهار کنید و با لحنی مناسب  یک خانم جوان صحبت کنید. استفاده از لحنی کودکانه و یا صمیمی شدن بیش از حد عاقلانه نیست ولی  نباید آن قدر رسمی باشید که دیگر نتوانید حرف‌های خود را به راحتی مطرح کنید.
  • درست نیست که در اولین قرار عاشقانه دائما سوال شخصی بپرسید. پرسیدن سوالاتی مثل “شما تا به حال چند بار خواستگاری رفته‌اید؟» یا «آیا تا به حال شکست عشقی داشته اید؟»  باعث می شود که طرف مقابل احساس راحتی نکند. 

pic

توصیه به آقایان برای اولین قرار عاشقانه

  • خانم را تا در خانه برسانید.
  • برای خانم ها در باز کنید و ابتدا به ان ها اجازه دهید وارد شوند. 
  • در اولین قرار عاشقانه هزینه شام را پرداخت کنید. در صورت اصرار خانم در پرداخت سهم خود، خیلی اصرار نکنید.
  • پس از پیاده کردن او منتظر بمانید که وارد خانه شود و سپس محل را ترک کنید.
  • سعی کنید در اولین قرار عاشقانه خود را بی خیال نشان ندهید. بی خیال نشان دادن سبب عزت نفس در شما نمی شود.  چنین رفتاری می تواند در خود فرد احساس امنیت ایجاد کند اما  طرف مقابل را دلسرد می کند. نقش بازی نکنید. کمی محتاط باشید اما نقش بازی نکنید و شخصیت واقعی خود را نشان دهید. 
تماس با ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *